Barvy pro muže

HENNAPLUS přírodní barvy pro muže

Navrátí Vám přirozenou barvu vlasů už během 5 minut. Použití je rychlé a stejně snadné jako použití šamponu. S jedinečným složením bez amoniaku, s Colour Match technologií a Slow Fade dosáhnete perfektního výsledku, poskytnete Vašim vlasům tu nejlepší péči a lesk již při prvním použití.
Obohaceno nejkvalitnějšími bylinami a rostlinnými výtažky, které vlasy chrání, revitalizují a prodlužují životnost barvy. Velmi jemný a šetrný k Vašim vlasům a pokožce. Trvanlivost barvy až 6 týdnů. Vhodné pro barvení vousů, kníru či kotlet. K tomuto účelu použijte přiložený speciální štětec. Pečlivě vybrané pigmenty zaručují naprosto přirozený vzhled.

Bezpečné pro Vaše vlasy
HENNAPLUS přírodní barvy pro muže neobsahují: P-Phenylenediamine (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxaline, Chlororesorcinol, parfémové alergeny, ftaláty ani mošusové sloučeniny.

Jak působí
Barevné pigment se zachytí na povrchu vlasu, odkud se postupně během 8 – 10 mytí vymývají. Proto nedochází k odrůstání barvy.  Krémové barvy nedokáží zesvětlit odstín vlasů, používají se k oživení přirozeného tónu, k obnově intenzity barvy obarvených vlasů nebo k vytvoření stylových přelivů v původním odstínu barvy vlasů. 

Krycí schopnost
Dočasný - tónovací systém barvení vlasů. Částečně kryje začínající šediny. Krémové barvy jsou schopné ztmavit vaši původní barvu vlasů o 1 stupeň. Zesvětlování není možné, pro tento účel použijte vhodné barvy z kolekce HENNAPLUS Přírodní barvy na vlasy dlouhotrvající.

Odstíny:Rady a tipy

·         K prodloužení trvanlivosti barvy používejte k péči o vlasy HENNAPLUS Přírodní šampon na barvené vlasy a HENNAPLUS Přírodní kondicionér na barvené vlasy.
·         HENNAPLUS přírodní barvu pro muže je možné použít i na vlasy ošetřené trvalou či žehlené vlasy, počkejte však alespoň dva týdny po trvalé či žehlení
·           HENNAPLUS přírodní barvy pro muže barví tzv. tón v tónu a nedokážou zesvětlit barvu vlasů. Nejlepší výsledek dosáhnete použitím barvy, která se shoduje s Vaší přirozenou barvou vlasů. Pokud váháte při výběru barvy, zkuste použít nejprve světlejší tón. Barvy jsou mísitelné.