Krémové barvy


HennaPlus Krémové barvy

Regenerační vlasová barvící kúra s Biotinem (vitamin H) pro extra péči. Vhodná ke krytí začínajících šedin (až 40% šedých vlasů). 3 funkce v jednom: barvení, péče a revitalizace.

Hennaplus přírodní barva krémová je nová řada jemných barvících přípravků bez obsahu Ammonia a peroxidu, která se postupně vytrácí po 8 až 10 umytích. Díky pečlivému výběru ingrediencí je Hennaplus přírodní krémová barva vhodná k použití i při citlivé pokožce hlavy a na poškozené vlasy. Díky Oryzanolu, přírodnímu UV filtru získanému z rýže, vydrží vaše barva déle svěží.  Obsažený Biotin posiluje vlasy, dodává jim pružnost a podporuje jejich růst. Ke zlepšení péče o vlasy obsahuje Hennaplus také další bylinné extrakty a bezbarvou Hennu. Dermatologicky testováno.

Jak působí
Krémové barvy neobsahují žádný amoniak ani peroxid. Barevné pigment se zachytí na povrchu vlasu, odkud se postupně během 8 – 10 mytí vymývají. Proto nedochází k odrůstání barvy.  Krémové barvy nedokáží zesvětlit odstín vlasů, používají se k oživení přirozeného tónu, k obnově intenzity barvy obarvených vlasů nebo k vytvoření stylových přelivů v původním odstínu barvy vlasů.

Krycí schopnost
Dočasný, tónovací systém barvení vlasů. Částečně kryje začínající šediny. Krémové barvy jsou schopné ztmavit vaši původní barvu vlasů o 1 stupeň. Zesvětlování není možné.

Extra jemná

Tento přípravek neobsahuje žádné alergenní látky jako jsou PPD, Recorcinol, Naphtol nebo Toluen. Hennaplus Vaše vlasy vyživuje a zároveň regeneruje. Protože Hennaplus přírodní krémová barva neobsahuje žádná zesvětlující činidla, nenarušuje strukturu vašich vlasů.

Barva i kondicionér

Slouží jako barva a zároveň jako kondicionér. Obsahuje totiž ochranné složky jako Henna a účinné bylinné extrakty (z přesličky,  z podběle, z jmelí, ze slézu a z pšeničného proteinu). Obsažený rýžový protein vyživuje vlasy a vytváří ochrannou vrstvu, chránící před poškozením struktury vlasů. Hydratační složka Panthenol působí kondičně a posiluje vlasy. Přidaná bezbarvá Henna napomáhá zdraví vlasů a dodává jim krásný lesk. Vaše vlasy budou vypadat krásně, zdravě a zářivě;

Snadné použití

Použití Hennaplus přírodní krémové barvy je velmi jednoduché a jednotlivé barevné odstíny lze jednoduše kombinovat pro váš osobitý styl a jedinečnost.


Rady a tipy

·         Oživte svou přirozenou barvu vlasů nebo jim dodejte módní odstín;
·         Účinné krytí šedin (až 40% šedých vlasů);
·         Časté používání zvyšuje kvalitu obarvení a zakrytí šedin;
·         Jednotlivé barevné odstíny lze jednoduše kombinovat pro váš osobitý styl a jedinečnost;

Odstíny


8.3 Zlatá blond
6.35 Oříšková
6.45 Mahagon
5.35 Čokoládová
5.6 Tmavě červená
4 Hnědá
4.03 Mocca hnědá
4.56 Kaštanová
3 Tmavě hnědá
1 Černá